מודעות

10 טיפים לשמירה על ספות

  רוצה לנקות ולתחזק ספה בצורה טובה ונקייה? יש לספות שלך הרבה כתמים ואתה לא יודע איך להסיר אותם?

   

  גלה 19 מוצרים ביתיים שיעזרו לך לנקות ריפודים בהירים וכהים.

   

  1-      כדי לנקות ולהבריק את הספה מעור או לבנה, שפשף אותה עם וזלין, תן לחומר להיתייבש למשך 30 דקות ולאחר מכן העבר מטלית יבשה, עד שתשיגו את ההברקה המקורית שלה, אל תשכחו להסיר את האבק לפני תחילת העבודה.

   

  2-      חלב זה עוד חומר ביתי טוב כדי להחזיר ברק לספה. תרטיבו קלות מטלית עם חלב ושפשף את הספה בכל השטח המלוכלך, לאחר מכן העבר מטלית עדינה ד שהברק חוזר.

   

  3-      טיפ ביתי נוסף כדי להבריק את הספה ולעשות ניקוי ספות מוצלח הוא להכין תערובת של כמויות שוות של חומץ לבן ושמן. חומץ לבן טוב לריפודים בהירים. לחלח מטלית ולשפשף בכל רחבי הספת עור.

   

  4-      אם לספה יש כתמי שוקולד, שמן ועוד, פשוט להסיר את הכתם עם סבון נוזלי נייטרלי.

   

  5-      כדי להסיר כתמי עט, לנקות בעזרת מטלית לחה ואלכוהול.

   

  6-      פתרון ביתי כדי למנוע לספות להתייבש, היא לשפשף כמה טיפות של שמן קיק על מטלית ולעביר על כל העור. מומלץ לבצע זאת 2 פעמים השנה.

   

  7-      עוד טיפ ביתי כדי למנוע מספות עור להתייבש הוא להעביר קרם לחות כל 3 חודשים על העוד של הספה.

   

  8-      טריק תוצרת בית לניקוי טוב של ספות עור הוא להשתמש במים מזוקקים. בקערה למלא ליטר של מים מזוקקים ולהוסיף סבון נוזלי (יד או גוף), ומערבבים היטב בעזרת מטלית רכה ונגב את כל הכורסת עור או הספה. בקערה אחרת, מוסיפים ליטר מים מזוקקים, סחטו את המטלית עד שלא מטפטפת אתה יכול לנקות ולשטות מיד אחרי כדי שהסבון לא אתייבש.

   

  9-      לעולם אל תבצע ניקוי ספות עור עם מגבונים או מסיר איפור, כי הן עלולות להרוס את הספות שלך, לגרום להם לאבד את הברק ולפגוע בהם לאורך זמן.

   

  10-  מוצר תוצרת בית לנקות ולתחזק ספות במצב טוב הוא חלבון ביצה. תקציף את הביצה וטבול את הסמרטוט. לשפשף במשטח וזהו !


נסו גם: