מודעות

פינוי דירה וניקיונה

  לקראת הקיץ המתקרב, יותר ויותר אנשים מבקשים לבצע תהליך פינוי דירה וניקיון לצורך מעבר דירה אחרת או לצורך ריענון הדירה הקיימת. פינוי דירה וניקיון היא לא משימה פשוטה ויש לבצע אותה באופן מקצועי על ידי אנשי המקצוע המתאימים. תהליך פינוי דירה וניקיון הוא תהליך שלם הכולל שלבים מוגדרים מראש כמו שלב המיון, שלב הפינוי עצמו ושלב הניקיון. כיצד אנשי מקצוע יכולים לסייע ועל מה יש לשים דגש בתהליך פינוי וניקיון. להלן הדגשים.

  תהליך המיון הראשוני

  תהליך המיון הראשוני הוא תהליך חשוב מאוד לביצוע פינוי תכולת דירה וניקיון. בין אם הדירה צריכה להיות מפונה לצורך מעבר לדירה אחרת, לצורך מכירה או לצורך ריענון, ביצוע מיון קפדני יבטיח שלא יושלכו חפצים אישיים בטעות לפחי האשפה ושחפצים שלא צריכים להיות מושלכים לפחי האשפה לא יושלכו לפחים. את תהליך המיון ניתן לעשות יחד עם חברת הפינוי והניקיון או במקרה של חברת פינוי מקצועית על ידי צוות הפינוי לבדו.

  תהליך הפינוי עצמו

  לאחר שלב המיון, תהליך הפינוי עצמו הוא השלב הבא. תהליך הפינוי עצמו מבוצע על ידי צוות מקצועי ישירות למשאיות פינוי ייעודיות שעומדות מחוץ לבית. משאיות הפינוי נועדו על מנת להעביר את התכולה המפונה ומיועדת לפחי האשפה ישירות אל אתרי אשפה מורשים. השלכה של אשפה לפחים המקומיים מהווה עבירה על החוק ויכולה לגרור קנסות ודוחות גבוהים במיוחד ולכן חשוב מאוד לוודא עם החברה המפנה שכל האשפה מועברת אל פחים מורשים בלבד.

  שמירה על איכות הסביבה ותרומה לחברה

  תהליך פינוי דירה וניקיון הוא הזדמנות מצוינת לתרום לחברה ולשמור על איכות הסביבה. חברות פינוי מקצועיות ואיכותיות הן חברות שמבצעות את הפינוי תוך ביצוע מחזור של אשפה שניתן למחזר, העברת תרומות של חפצים מפונים אל עמותות סיוע ונזקקים ושמירה על הניקיון הסביבתי של הדירה המפונה. בנוסף, בתהליך הניקוי של הדירה עצמו, החברה עושה שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה ומעבירה את כל האשפה שמוצאת מהדירה ישירות לאתרי אשפה מורשים שדוחסים את האשפה ומטפלים בה כמו שצריך.


נסו גם: