מודעות

פינוי דירה וניקיון

  תהליך פינוי דירה וניקיון הוא לא טריוויאלי ולא כל חברות הפינוי מבצעות גם ניקיון של הדירה לאחר הפינוי. החובה לבצע ניקיון של השטח הפנימי והחיצוני של הדירה לאחר ביצוע הפינוי היא משמעותית מאחר ותהליך הפינוי משאיר אחריו לכלוך רב, מגלה שכבות של לכלוך שהופכים את הדירה למוזנחת ומשאיר שאריות לכלוך רבות בסביבה החיצונית של הדירה כמו בחדרי המדרגות, במעלית ובחצר החיצונית של הדירה.

  לבחור חברת פינוי וניקיון מקצועית


  אם המטרה של ביצוע פינוי דירה וניקיון היא לצורך מכירתה או השכרתה, הרי שניקיון יסודי לאחר הפינוי הוא הכרחי. קונים פוטנציאליים או שוכרים עלולים להתרשם פחות מדירה שנראית מוזנחת עם לכלוך רב. פינוי דירה מערימות של בגדים, חפצים אישיים, רהיטים גדולים ומוצרים חשמליים חושף שכבות של לכלוך באזורים שלא נוקו  שנים ולכן לאחר ביצוע הפינוי הנטייה של הדירה היא להיות מלוכלכת מאוד ומלאה בשכבות של לכלוך כהה.

  ביצוע ניקיון יסודי ואיכותי

  תהליך פינוי תכולת דירה וניקיון הכולל ניקיון יסודי מתחיל בפינוי כל שאריות הלכלוך והפינוי כמו ניירות קטנים שצוות הפינוי פספס, טאטוא של כל הרצפות משאריות של זכוכיות, פלסטיק ושערות שנשארו לאחר הפינוי, לאחר הטאטוא, מתבצע צחצוח של כל האריחים במטבח ובאמבטיה על ידי חומרי ניקוי מחטאים וחזקים. המטרה של הצחצוח היא החזרת צבע האריחים לצבע המקורי שלהם והסרת שכבות הלכלוך והאבק.  במידה ויש צורך ולפי בקשת בעל הדירה, חברת הניקיון יכולה לבצע גם ניקיון יסודי של כל החלונות בבית, לצבוע את הקירות, לבצע תיקונים קלים בקירות ובמשקופים שיש בהם נזקים אסתטיים ועוד.

  הכנת הדירה למכירה או השכרה

  תהליך פינוי דירה וניקיון לצורך מכירת הדירה והשכרה שלה דורש הכנה של הדירה לקראת המכירה. אין ספק שדירה נקייה, ללא נזקים משמעותיים ומצוחצחת נראית יותר טוב והופכת לאטרקטיבית יותר בעבור הקונים והרוכשים הפוטנציאליים ולכן ביצוע הניקיון הוא שלב חשוב ביותר לקראת הכנת הדירה למכירה והשכרה.
  ניקיון הסביבה החיצונית של הדירה
  תהליך פינוי דירה ניקיון חייב לכלול גם את הניקיון של הסביבה החיצונית של הדירה. המשמעות היא ניקיון של המעלית, החצר החיצונית וחדר המדרגות לאחר סיום הפינוי.  


נסו גם: