מודעות

ניקיון

    בעוד שאנו אוהבים שהבית שלנו יראה יפה כל הזמן אנו גם יודעים כי הזמן בו חשוב לנו מכל כי הוא ייראה מושלם, הינו הזמן בו אנו מקבלים לביתנו אורחים. הזמן הקשה ביותר הוא זמני המועד והחג בהם הנכם מארחים בני משפחה, ילדים, מחותנים. אם החם או החמות מורגלים לדקור אותך מילולית בביקורת בלתי פוסקת או בשיפוט שקט וחרישי באמצעות העיניים בלבד, הרי שהחגים עשויים להפוך למקור פאניקה לכם המארחים.
    דברים בסיסיים שמומלץ להתרכז בהם בעת ניקיון דירות כוללים הכנת רשימה של מטלות ניקיון על פי הסדר בו מומלץ לבצעם. כך למשל מטלות ניקיון אמורות לכלול ניקיון שטיחים, חלונות, אריחי אמבטיה. במטבח, לבדוק את המצב הכללי של ארונות המטבח, משטחי השיש, והמכשירים החשמליים. אם אתם דואגים שמא לא תספיקו לבצע הכול בזמן הרי ששכירת השירותים באמצעות חברות ניקיון, תחסוך לכם שעות עבודה מפרכות, ותמורת מחיר סביר לחלוטין.
    כולם אוהבים את החגים אך לא אם אלו כוללים לקיחת מישהו לחדר המיון. שימו לב לגרוף את שבילי הגישה שלכם והמרפסות ולבדוק את תחזית מזג האוויר. אם ישנו סיכוי שירד שלג במהלך המפגש שימו לב שיהיה לכם מלח בהישג יד על מנת שתפזרו אותו כשהאורחים יתכוננו ללכת.
    חלק הארי של לשרוד בחגים הוא להגיש ארוחה טובה והתרשמות ראשונית ואחרונה טובה. יחד עם ניקיון דרכי הכניסה שלכם שימו לב שאורות הכניסה יהיו תקינים ושיש לכם פחי אשפה.
    אם יש לכם מישהו מהמשפחה שנשאר לבלות את הלילה, הכנת חדרי האורחים יכולה להפוך לפרויקט בפני עצמו. לבעל בית טיפוסי חדר אורחים יהיה החדר שנמצא הכי פחות בשימוש ולכן יכול לצאת קצת משליטה. אנו בקלות יכולים שלא לשים לב. סידור חדר האורחים יכולה להיות משימה עד שיות הלילה.

נסו גם: