מודעות

ניקוי שטיחים

  שמירה על ניקוי שטיחים בבתיכם, להשאירם רעננים נקיים ובמצב טוב, זוהי משימה חשובה מאוד. דבר זה לא צריך להיות חשוב לכם רק למען המראה אלא זה חיוני כדי לשמור על איכות הסביבה הביתית ולשמור על ההשקעה שהשקעתם בכיסויי רצפה בבית. שטיח הוא גורם מאוד מסוכן למחלות במידה והוא לא מנוקה מספיק טוב. הרבה מאוד חולי קצרת או אנשים המיועדים לחלות בקצרת עקב בעיות בריאותיות שונות עלולים לקבל נזק חמור אם שטיח לא נקי מספיק. בנוסף, ילדים ההולכים ונופלים על השטיח יכולים להוות קבוצות סיכון למחלות שנגרמות מהחיידקים על השטיח.

   

   

  עקב החשיבות של נושא זה בזמן ניקוי שטיחים ועקב הכמות העצומה של השטיחים שקיימים בבתים שמירה על ניקיונם זוהי תעשייה אדירה. טוב תעשו אם תבינו שבכל זמן שיש שוק גדול ורווח גדול, שניתן לעשות, כמה ממוצרי הניקוי ושירותי הניקוי היבשים לשטיחים שקיימים, קיימים עקב הרווח הכספי לא כתוצאה מהנדסה כימית ומדעית. ומה עושה את זה שונה?

  ניקוי יבש בזמן ניקוי שטיחים אינו בדיוק יבש כל תרכובות הניקוי מצריכות כמות של לחות על מנת להשלים את תפקידם חלק מהתרכובות הללו לחות וחלק אחר מצריך שימוש בספריי ניקוי שיותז לפניהם, ורק אז מפזרים את החומר היבש. מהו ניקוי יבש -  זוהי צורת ניקוי שיבשה יותר מניקוי ע"י אדים. ישנם שירותי וחברות ניקיון שקוראות לצורת ניקוי זאת "לחות מבוקרת".

  השלב הראשון בניקוי יבש של שטיח הוא שאיבת האבק. נאמר ש כ 80 עד 90 אחוז מכל מזהמי השטיח ניתנים להסרה ע"י שאיבת האבק. עליכם לתחזק את השטיח באופן קבוע ע"י שגרה של שאיבת האבק.

  נראה שניתן להשתמש במוצרי ניקוי כימיים בביטחון מלא על כל סוגי סיבי השטיחים הנפוצים. גם סיבי השטיחים אם הם מלאכותיים וטבעיים כולל צמר ויוטה. סוג הצביעה ותהליך הצביעה של הסיבים גם הוא לא משמש כמקור לדאגה.


נסו גם: