מודעות

ניקוי שטיחים

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר ישקם את מראה השטיחים במשרדים ובבתים פרטיים ויעניק להם מראה נאה ומחודש.
  הניקוי המקצועי מתבצע על ידי חברות הנקיון המתמחות, כאשר העובדים יגיעו לביתכם מצויידים במכשירים המקצועיים ובחומרי הנקיון המתאימים. בדרך זו ניתן להסיר גם כתמים עקשניים מהשטיחים האהובים, מבלי לפגוע באיכותם ובצבעים המקוריים שלהם. כמו כן עם התפתחום הטכנולוגיה אפשר לנקות שטיחים גם באופן עצמאי, באמצעות שואב אבק רובוטי ושואבי אבק נוספים.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות ניקוי שטיחים מקיר לקיר ובתי עסק מובילים בתחום.


  
 • המבריקן

  המבריקן היא חברת נקיון מנוסה וותיקה, אשר מעניקה לאינספור לקוחות מרוצים שרותי נקיון ואחזקת מבנים, ומבצעת גם עבודות פוליש מכל הסוגים. החברה פועלת בפריסה ארצית, ומלבד עבודות נקיון ותחזוקה,

  מפה    
 • 
 • קליניק

  חברת קליניק אשר הוקמה לפני שלושים שנה, מעניקה שרותי נקיון ואחזקה מקצועיים, ללקוחות פרטיים, למוסדות, לחברות ולבתי עסק. בחברה הותיקה מועסקים צוותים מיומנים, אשר מבצעים עבודות ניקיון יסודי גם במבנים לאחר שיפוץ וצביעה. המומחים עוסקים גם בעבודת ליטוש והברקה של כל סוגי הרצפות, ניקוי ספות , שטיחים, וריפודים, בבית הלקוח.

  מפה    
 • 
 • פוליש אביב שירותי ניקיון

  בחברת פוליש אביב המנוסה והותיקה, הפועלת בתחום כ-20 שנה, יעניקו לכם שרותי אחזקה ונקיון, ברמה שלא הכרתם. החברה המובילה בתחומה, מעניקה שירותי אחזקה וניקיון למבנים שונים, ובהם מוסדות, בתי עסק ובתים פרטים,. צוותי הנקיון והתחזוקה נאמנים ומסורים לשירות ולמקצועיות, בכל זמן, ואת התוצאות המושלמות לא ניתן יהיה לפספס.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: ניקוי שטיחים

  שמירה על ניקוי שטיחים בבתיכם, להשאירם רעננים נקיים ובמצב טוב, זוהי משימה חשובה מאוד. דבר זה לא צריך להיות חשוב לכם רק למען המראה אלא זה חיוני כדי לשמור על איכות הסביבה הביתית ולשמור על ההשקעה שהשקעתם בכיסויי רצפה בבית. שטיח הוא גורם מאוד מסוכן למחלות במידה והוא לא מנוקה מספיק טוב. הרבה מאוד חולי קצרת או אנשים המיועדים לחלות בקצרת עקב בעיות בריאותיות שונות עלולים לקבל נזק חמור אם שטיח לא נקי מספיק. בנוסף, ילדים ההולכים ונופלים על השטיח יכולים להוות קבוצות סיכון למחלות שנגרמות מהחיידקים על השטיח. למאמר המלא

נסו גם: