מודעות

ניקוי ריפודים

  חברות רבות בארץ ובעולם, מספקות שירותי ניקוי ריפודים מקצועי, עבור רכבים ועבור ריהוט וסלונים ביתיים.
  ניקוי ריפודים מקצועי ברכבכם, מעניק לכם לא רק נוחות, וקבלת הרכב לידיכם כחדש, אלא גם מבטיח לכם שהמלאכה תבוצע במקצועיות, וזאת בניגוד לניקוי עצמי ידני, אשר עשוי לגרום לא פעם נזקים בלתי הפיכים, לבדי הריפוד השונים.
  ניקוי ריפודים ברכב, מבוצע באופן ידני על ידי אנשי המקצוע בתחום, אולם בעסקים רבים  נעשה מזה שנים, שימוש במכשירים מיוחדים אשר יוצרו עבור הענף, ואלו מבטיחים לכם ניקוי יסודי יותר, ותוך פרק זמן קצר יותר.

  בדומה לניקוי שטיחים, כך ניתן כמובן לבצע ניקוי ריפודים גם באופן עצמאי, אולם קשה יהיה להגיע לתוצאות שיהיו משביעות רצון לחלוטין. לכן, כפי שתעניקו לשטיחים שלכם שירותי ניקוי יבש מקצועיים, וזאת בנוסף לתחזוקה הביתית השוטפת שלהם, כך גם ראוי לבצע מפעם לפעם, ניקוי ריפודים במקום מסודר, ובידי אנשי מקצוע המיומנים לכך.

  ניקוי ריפודים יסודי יאריך את חיי הפריט המתוגמל, ויבטיח לכם כי גם גרגירי האבק והלכלוך אשר חדרו אל תוך הבד, יוסרו ממנו באמצעים הנכונים.
  באם בחרתם לבצע ניקוי ריפודים בשיטה העצמאית והביתית, הריי שראוי שתזכרו שלא לעשות שימוש בחומרים אשר אינם מתאימים לבדים שברשותכם, ונכון במיוחד לעשות שימוש במים חמים, בתוספת סבון כלים נוזלי, לשפשף את הבדים בחומר, להניח לו להיספג ולבסוף לנקות את האיזורים המטופלים, בתנועות נמרצות, ובאמצעות מגבת חזקה ונקייה.

  מלבד ניקוי ריפודים בכלי ברכב השונים, מבצעות חברות ניקיון רבות גם שירותי ניקוי ריפודים עבור ספות ורהיטים שונים, בבית ובמשרד. כמו בתחום הרכב, גם בבית יבוצע ניקוי ריפודים בשיטות מתקדמות ובאמצעות מיכשור וחומרים מיוחדים. ניקוי ריפודים עבור ספות וריהוט ביתי או משרדי, יכול להתבצע על פי בקשתם בבתי המלאכה של החברות השונות, אשר יובילו ויחזירו את הריהוט, או בביתכם.
  טרם ניקוי ריפודים, ניתן ואף מומלץ להיפגש עם בעל החברה או עם עובד מטעמו, ולשמוע ממנו על אופן וטיב הניקוי המתוכנן, בהתאם לסוג הריפוד ברכבך או בביתך, ועל החומרים בהם ייעשה שימוש.

נסו גם: