מודעות

ניקוי ריפודים

  ניקוי ריפודים עשוי להשיב לבדי הריהוט את מלוא הדרם, ולחדש את הפריטים במהרה.
  ניקוי ריפודים מקצועי נדרש עבור מושבים סלונים, כסאות פינת האוכל, כסאות הרכב, ועוד.
  ניתן כמובן לנקות את בדי הריפוד באמצעים ידניים וביתיים אולם לא מובטחת לכם הצלחה מושלמת בהסרת הכתמים והלכלוך, מה עוד שבאמצעים אלו תוכלו לא פעם לגרום לבדים, נזק בלתי הפיך.
  שירותי ניקוי ריפוד מקצועיים עושים שימוש במכשירים חדשניים ובתכשירים ידידותיים אשר שומרים על סוגי הבדים השונים, ומנקים אותם מבלי לגרום להם נזק.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות ניקוי ריפודים, ובתי עסק מובילים בתחום.


  
 • המבריקן

  המבריקן היא חברת נקיון מנוסה וותיקה, אשר מעניקה לאינספור לקוחות מרוצים שרותי נקיון ואחזקת מבנים, ומבצעת גם עבודות פוליש מכל הסוגים. החברה פועלת בפריסה ארצית, ומלבד עבודות נקיון ותחזוקה,

  מפה    
 • 
 • קליניק

  חברת קליניק אשר הוקמה לפני שלושים שנה, מעניקה שרותי נקיון ואחזקה מקצועיים, ללקוחות פרטיים, למוסדות, לחברות ולבתי עסק. בחברה הותיקה מועסקים צוותים מיומנים, אשר מבצעים עבודות ניקיון יסודי גם במבנים לאחר שיפוץ וצביעה. המומחים עוסקים גם בעבודת ליטוש והברקה של כל סוגי הרצפות, ניקוי ספות , שטיחים, וריפודים, בבית הלקוח.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: ניקוי ריפודים

  חברות רבות בארץ ובעולם, מספקות שירותי ניקוי ריפודים מקצועי, עבור רכבים ועבור ריהוט וסלונים ביתיים.
  ניקוי ריפודים מקצועי ברכבכם, מעניק לכם לא רק נוחות, וקבלת הרכב לידיכם כחדש, אלא גם מבטיח לכם שהמלאכה תבוצע במקצועיות, וזאת בניגוד לניקוי עצמי ידני, אשר עשוי לגרום לא פעם נזקים בלתי הפיכים, לבדי הריפוד השונים. למאמר המלא

נסו גם: