מודעות

ניקוי ספות עור

    ניקוי ספות עור מוכיח את חשיבותו בייחוד בהיבט הבריאותי. ספות זהו דבר שאנחנו מבזבזים הרבה זמן בקנייתו במיוחד כאשר הולכים לקנות עם בן או בת הזוג. צבע הספה וגודלה תמיד מהווים פרמטרים בקנייתה. אך אנחנו כאנשים רגילים בגדול רוצים משהו נוח ושיראה מצוין. אולם הם עוברים התעללות רבה במרוצת השנים. אם תסתכלו מתחת לכריות הריפוד של הספות שלכם בוודאי תמצאו כל מיני סוגים של פירורים ולכלוך שנפלו בין החריצים. כן, מטבעות וגרביים אינם הדברים היחידים שמתחבאים בספה. אנו מבלים זמן רב על הספות שלנו כלומר היינו צריכים ללמוד דרכים רבות על מנת לשמור על ניקיון הספות. ספות כנראה צריכות להלחם ביותר סוגים של כתמים מרוב הבדים האחרים.

    אך מה בנוגע לספת עור? עור זהו בד מיוחד ולכן זקוק לשיטות ניקיון מיוחדות. אם ברצונכם לשמור על ספת העור שלכם מבריקה וחדשה, הינה הבסיס לניקיון ותחזוקת עור.

    דבר ראשון אצל ניקוי ספות עור, ישנם סוגים שונים של עור וסוגים שונים של כתמים, לא כל הכתמים הם אותו דבר באותה כמות באותה עוצמה. איכות הכתם תלויה גם במרכיבים הכימיקלים השונים המצויים בתוך החומר שנשפך על הספה. כך שאין בהכרח פיסת מידע או עצה אחת שתוכל לפתור את כל הבעיות, אך עדיין ישנן עצות כלליות והצעות שנראה שעובדות לרוב בעלי ספות העור שנלחמו בכתמים קשים להורדה. ועל כך נדבר במאמר הזה חלק מהרעיונות יראו מובנים מאליהם, כשאחרים יפתיעו אתכם מעט. אך לא בכול הרעיונות והעצות ניתן להשתמש ולנסות, כיוון שקשה למצוא מוצר אחד שהוא מאושר לגמרי לשימוש על כל ספות העור אז להפגין זהירות ביישום הרעיונות.

    אך עדיין אנו לא רוצים להכליל מידי. עור מוגמר ועור לא מוגמר שני דברים שונים לגמרי. אין דימיון מוחלט בין שני הקטגוריות.


נסו גם: