מודעות

ניקוי וילונות

  ניקוי וילונות עשוי לחדש לחלוטין את מראה החדר, ולהאיר את החלל כולו.
  וילונות מוסיפים חן וצבע בכל פינה בה תעשו בהם שימוש, וחשוב להקפיד כל נקיונם וחזותם. חברות המבצעות ניקוי וילונות יעניקו לכם שירותים עד הבית, לצורך פירוק הוילונות, נקיונם בשיטות מתקדמות ובחומרים ידידותיים, והתקנתם חזרה למקומם הטבעי, כשהם נקיים ללא רבב.
  וילנות פשוטים ניתן לכבס באופן עצמאי באמצעות שמפו עדין או תכשירים המיועדים לניקוי וילונות. אולם ניקוי וילונות מקצועי, ובייחוד כשמדובר בוילונות התפורים בדרך מורכבת, ומבדים ספציפיים, מומלץ לנקות באמצעות חברה מקצועית.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות ניקוי וילונות, ובתי עסק מובילים בתחום.


  
 • אסף שרותי ניקיון

  החברה עושה שימוש בחומרים הטובים ביותר, מעניקה שירותי נקיון לכל סוגי העסק, המבנים והבתים, כשהיא מבריקה אותם ללא היכר. הצוותים ינקו ויבריקו ביסודיות את החלל על כל תוכנו, החל ממפסקי החשמל, המשקופים, הדלתות, החלונות, הארונות והמגירות, ועד ניקוי אבק יסודי, ללא רבב, וכמובן ניקוי איכותי של הרצפות, למראה מבריק ומושלם.

  מפה    
 • 
 • קליניק

  חברת קליניק אשר הוקמה לפני שלושים שנה, מעניקה שרותי נקיון ואחזקה מקצועיים, ללקוחות פרטיים, למוסדות, לחברות ולבתי עסק. בחברה הותיקה מועסקים צוותים מיומנים, אשר מבצעים עבודות ניקיון יסודי גם במבנים לאחר שיפוץ וצביעה. המומחים עוסקים גם בעבודת ליטוש והברקה של כל סוגי הרצפות, ניקוי ספות , שטיחים, וריפודים, בבית הלקוח.

  מפה    
 • 
 • המבריקן

  המבריקן היא חברת נקיון מנוסה וותיקה, אשר מעניקה לאינספור לקוחות מרוצים שרותי נקיון ואחזקת מבנים, ומבצעת גם עבודות פוליש מכל הסוגים. החברה פועלת בפריסה ארצית, ומלבד עבודות נקיון ותחזוקה,

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: ניקוי וילונות

  ניקוי וילונות הוא אלמנט חשוב בניקיון הבית. בתינו צריכים להיות נקיים כל הזמן בגלל שאלו הם מקומות ההרגעות שלנו. במידה והבית לא יהיה נקי במידה מספקת אנחנו בסכנה של מחלות הנגרמות מזיהום. עלינו לעשות את המיטב על מנת לשמור על ניקיון הבית. רוב הזמן אנו מחפשים לקנות דברים חדשים כמו ריהוט לבית כדי שהבית יראה יפה ונקי. בדיוק כמו ניקוי וילונות, אנו נוטים לקנות סטים חדשים של וילונות במקום לנקות אותם כדי לקבל מראה חדש. אתם לא מוצאים את זה יקר מידי? למאמר המלא

נסו גם: