מודעות

מנקה

  בעידן הקדחתני בן ימינו, בו תובעת הקריירה את מלוא זמנם של גברים ונשים, תסייע מנקה בהקלת העומס, כאשר תדאג לנקיונו השוטף של הבית. כל מוסד ציבורי ובעלי משרדים פרטיים דואגים אף הם לשכור את שירותיה של מנקה מקצועית, אשר פועלת במרץ לשאיבת השטיחים, ניקוי האבק, ושטיפת הרצפות בחלל העבודה היומיומי.
  מנקה איכותית זקוקה למספר שעות בכדי להשתלט על הבלאגן והלכלוך הנמצאים בדירה או במשרד, והיא תותיר אותם נקיים וריחניים בתום זמן עבודתה.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות כל השירותים שמעניקה מנקה, חברות נקיון ובעלות מקצוע מובילות בתחום.


  
 • אסף שרותי ניקיון

  החברה עושה שימוש בחומרים הטובים ביותר, מעניקה שירותי נקיון לכל סוגי העסק, המבנים והבתים, כשהיא מבריקה אותם ללא היכר. הצוותים ינקו ויבריקו ביסודיות את החלל על כל תוכנו, החל ממפסקי החשמל, המשקופים, הדלתות, החלונות, הארונות והמגירות, ועד ניקוי אבק יסודי, ללא רבב, וכמובן ניקוי איכותי של הרצפות, למראה מבריק ומושלם.

  מפה    
 • 
 • קליניק

  חברת קליניק אשר הוקמה לפני שלושים שנה, מעניקה שרותי נקיון ואחזקה מקצועיים, ללקוחות פרטיים, למוסדות, לחברות ולבתי עסק. בחברה הותיקה מועסקים צוותים מיומנים, אשר מבצעים עבודות ניקיון יסודי גם במבנים לאחר שיפוץ וצביעה. המומחים עוסקים גם בעבודת ליטוש והברקה של כל סוגי הרצפות, ניקוי ספות , שטיחים, וריפודים, בבית הלקוח.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: מנקה

  בבחירת מנקה יש להבין שמשק בית או ניקיון בית זהו תהליך שיטתי של הפיכת הבית למסודר ונקי בערך לפי הסדר הזה. זה יכול להיות ניתן ליישום בכלליות יותר מאשר לניקיון בית ספציפי, או כמטפורה לתהליך "ניקוי" אחר כמו רפורמה תהליכית. זה יכול גם להיקרא ניהול הבית, שזה פיקוח על הארגון, התפקוד הכלכלי, הפעולות היומיומיות של הבית או הנכס, והניהול של קונצרנים ביתיים אחרים. למאמר המלא
 • מאמר בנושא: נקיון בתים

  כל בית צריך ניקיון. ניקיון הוא אחד מהיסודות הכי בסיסיים של כל מעון בישראל. על מנת לשמור על בריאות מתמדת שלך ושל משפחתך יש צורך לנקות את הבית לפחות בפרק זמן של פעם בשבוע. בשנות ה-60 אצל רוב המשפחות בישראל האישה הייתה מנקה את הבית באופן קבוע בזמן שהבעל היה עובד, נתון זה היה נכון בעיקר בקרב המגזרים של עדות המזרח והמגזר החרדי. למאמר המלא

נסו גם: