מודעות

חברת ניקיון

  חברת נקיון חולשת על מתן שירותי נקיון לבתים, למוסדות, למשרדים ולבתי עסק.
  צוות העובדים המיומן עוסק בסידור וארגון החללים על כל תכולתם, ודואג לנקיון השטיחים והרהיטים מאבק ומלכלוך, ולניקוי רצפות באופן יסודי.
  חברת נקיון מבצעת עבודות נקיון שבועיות ולעיתים גם רב שבועיות בבתים ובמשרדים, והיא חולשת לא פעם גם על תחום אחזקת דירות משותפות בבניינים.
  רווקים ומשפחות על ילדיהן, נעזרים בשירותי נקיון אלו בכדי להעניק לבתיהם סדר ונקיון החשובים ברמה התברואתית והאסתטית כאחד.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות שירותיה של חברת נקיון, ובתי עסק מובילים בתחום.


  
 • קליניק

  חברת קליניק אשר הוקמה לפני שלושים שנה, מעניקה שרותי נקיון ואחזקה מקצועיים, ללקוחות פרטיים, למוסדות, לחברות ולבתי עסק. בחברה הותיקה מועסקים צוותים מיומנים, אשר מבצעים עבודות ניקיון יסודי גם במבנים לאחר שיפוץ וצביעה. המומחים עוסקים גם בעבודת ליטוש והברקה של כל סוגי הרצפות, ניקוי ספות , שטיחים, וריפודים, בבית הלקוח.

  מפה    
 • 
 • פוליש אביב שירותי ניקיון

  בחברת פוליש אביב המנוסה והותיקה, הפועלת בתחום כ-20 שנה, יעניקו לכם שרותי אחזקה ונקיון, ברמה שלא הכרתם. החברה המובילה בתחומה, מעניקה שירותי אחזקה וניקיון למבנים שונים, ובהם מוסדות, בתי עסק ובתים פרטים,. צוותי הנקיון והתחזוקה נאמנים ומסורים לשירות ולמקצועיות, בכל זמן, ואת התוצאות המושלמות לא ניתן יהיה לפספס.

  מפה    
 • 
 • אסף שרותי ניקיון

  החברה עושה שימוש בחומרים הטובים ביותר, מעניקה שירותי נקיון לכל סוגי העסק, המבנים והבתים, כשהיא מבריקה אותם ללא היכר. הצוותים ינקו ויבריקו ביסודיות את החלל על כל תוכנו, החל ממפסקי החשמל, המשקופים, הדלתות, החלונות, הארונות והמגירות, ועד ניקוי אבק יסודי, ללא רבב, וכמובן ניקוי איכותי של הרצפות, למראה מבריק ומושלם.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: איך בוחרים חברת ניקיון בתל אביב

  רבים המדריכים ברשת האינטרנט המבקשים לסייע לגולשים בבחירת חברת ניקיון איכותית, שתעניק להם את התמורה המלאה לכספם. אך מעבר לחשיבות שבבחירת בעל מקצוע מקצועי שאכן יספק את התוצאה הרצויה למאמר המלא
 • מאמר בנושא: חברת ניקיון

  אם ברצונכם לנקות את שטיחי ביתכם אז עליכם לדעת בדיוק מה אתם צריכים כדי להתחיל בזה.
  אתם מעדיפים ששטיחי הרצפה שלכם בבית יהיו נקיים באופן הכי יסודי שהם יכולים להיות, ללא לכלוך ופסולת, שנאחזים בהם ויכולים להביא את אהוביכם לידי חולי. לכן מוצרי ניקוי טבעיים מומלצים לניקוי סוגי השטיחים הללו, כשמגיע הזמן לפטור את ביתכם מכל לכלוך או פסולת לא רצויים. ישנם מספר גישות של חברת ניקיון לניקוי שטיחי רצפה, ואתם תהיו בטוחים שעליכם לעשות זאת בצורה נכונה ע"י המשך קריאה. למאמר המלא
 • 
 • מאמר בנושא: נקיון בתים

  כל בית צריך ניקיון. ניקיון הוא אחד מהיסודות הכי בסיסיים של כל מעון בישראל. על מנת לשמור על בריאות מתמדת שלך ושל משפחתך יש צורך לנקות את הבית לפחות בפרק זמן של פעם בשבוע. בשנות ה-60 אצל רוב המשפחות בישראל האישה הייתה מנקה את הבית באופן קבוע בזמן שהבעל היה עובד, נתון זה היה נכון בעיקר בקרב המגזרים של עדות המזרח והמגזר החרדי. למאמר המלא

נסו גם: