מודעות

הרחקת יונים

  הרחקת יונים נדרשת כאשר יונים הופכות דיירות קבע על חלונכם, וגורמות לנזק ומטרד.
  יונים המתבייתות על אדני חלונות, מסתורי כביסה או מזגנים, מהוות מטרד תברואתי ואסתטי כאחד. יונים נושאות עימן מחלות, ובין היתר מחלות קשות, והן גורמות ללכלוך רב, ובין היתר גם לכביסה הנקייה, ולמטרדי רעש בשעות הבוקר המוקדמות ולאורך כל שעות היממה. הרחקת יונים מצקועית כוללת מספר שיטות אפקטיביות אשר מותאמות בהתחשב למקום הימצאם של היונים, ולעיתים אף משולבות זו בזו.
  בקטגוריה זו תוכלו למצוא מידע מקצועי אודות הרחקת יונים, חברות ובעלי מקצוע מובילים בתחום.


  
 • המדביר לצרכן

  בחברה יעניקו לכם שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים, עבור כל סוגי החרקים והמכרסמים. עוד עוסקים צוותי ההדברה גם בהרחקת יונים, באמצעות דוקרנים, רשתות, ופתרונות חדשניים נוספים. במידה ותבקשו לבצע הדברה בביתכם או בבית העסק שלכם, לא תיאלצו אפילו להזיז את הריהוט בביתכם, הודות ל אמצעי ההדברה המתקדמים בהם משתמשת החברה.

  מפה    
 • 
 • אמאל

  אין אדם אשר לא נחרד לגלות חרקים ומזיקים, החיים בסביבתו הקרובה. אמאל'ה ג'וק & ד"ר עכבר הם חברה מנוסה, מקבוצת לי.אל.די. בע"מ, אשר תבצע עבורכם הדברה איכותית ומקיפה, במשרדכם או בביתכם הפרטי. הצוותים אשר מנוסים בזיהוי כל סוגי המזיקים ובחומרים הנכונים והשונים להדברתם, עוסקת בין היתר, גם בהרחקת יונים.

  מפה    
 • 
 • שניר הדברת חולדות

  ברשת המקצועית והמנוסה יעניקו לכם מגוון פתרונות יעילים לתחזוקת הבית והעסק. החברה מתמחים בהדברה על ידי מדבירים מוסמכים, ובהרחקה יעילה של יונים, בין היתר באמצעות רישות מסתורי הכביסה, ואמצעים יעילים נוספים. כל הצוותים המיומנים מחזיקים בהיתרי הדברה והסמכה, בפיקוח ואישור המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: הרחקת יונים

  הרחקת יונים מעניקה פתרון לבעיה מטרידה וידועה, כאשר על החלונות מתבייתים יונים ובעלי כנף אחרים, בנסיון למצוא מסתור, ולהקים קן חמים.
  ידוע כי יונים אשר מתבייתות על חלון, למאמר המלא

נסו גם: