מודעות

הדברת נמלים

  הדברת נמלים נחוצה פעמים רבות בבתים, במוסדות ובמשרדים, שם הן נוהגות לקנן בעיקר במטבח. את הנמלים ניתן להדביר בדרך ביתית ובאמצעות תמיסות ותרסיסים אותם ניתן לרכוש במרכולים השכנותיים, אולם לא מובטח לכם כי בזאת תצליחו להביא קץ למטרד, מאחר ויש להגיע אל המקורות מהן מגיעות הנממלים אל החללים השונים. בכדי לטפל בבעיה בדרך מקצועית ויעילה מומלץ לשכור את שירותיה של חברה המוסמכת לבצע הדברה, ובין היתר הדברת נמלים. ההדברה מבוצעת בידי עובדים מוסמכים המחזיקים ברשיון הדברה.  
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות הדברת נמלים, חברות ובעלי מקצוע מובילים בתחום.


  
 • אמאל

  אין אדם אשר לא נחרד לגלות חרקים ומזיקים, החיים בסביבתו הקרובה. אמאל'ה ג'וק & ד"ר עכבר הם חברה מנוסה, מקבוצת לי.אל.די. בע"מ, אשר תבצע עבורכם הדברה איכותית ומקיפה, במשרדכם או בביתכם הפרטי. הצוותים אשר מנוסים בזיהוי כל סוגי המזיקים ובחומרים הנכונים והשונים להדברתם, עוסקת בין היתר, גם בהרחקת יונים.

  מפה    
 • 
 • המדביר לצרכן

  בחברה יעניקו לכם שירותי הדברה מקצועיים ומנוסים, עבור כל סוגי החרקים והמכרסמים. עוד עוסקים צוותי ההדברה גם בהרחקת יונים, באמצעות דוקרנים, רשתות, ופתרונות חדשניים נוספים. במידה ותבקשו לבצע הדברה בביתכם או בבית העסק שלכם, לא תיאלצו אפילו להזיז את הריהוט בביתכם, הודות ל אמצעי ההדברה המתקדמים בהם משתמשת החברה.

  מפה    
 • 
 • שניר הדברת חולדות

  ברשת המקצועית והמנוסה יעניקו לכם מגוון פתרונות יעילים לתחזוקת הבית והעסק. החברה מתמחים בהדברה על ידי מדבירים מוסמכים, ובהרחקה יעילה של יונים, בין היתר באמצעות רישות מסתורי הכביסה, ואמצעים יעילים נוספים. כל הצוותים המיומנים מחזיקים בהיתרי הדברה והסמכה, בפיקוח ואישור המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: הדברה

  תפקידה של הדברה מקצועית לנקות את הבית מחרקים ומזיקים.
  חיות קטנות ומזיקות, חרקים וזוחלים למינהם, מעכירות את איכות הסביבה בה אנו חיים, ומביאות גם לבעיות תברואה קשות. למאמר המלא
 • מאמר בנושא: הדברת נמלים

  הדברת נמלים נדרשת כאשר שיירות הנמלים נצפות בבתים ובעיקר בחדרי המטבח. נמלים הם בין המזיקים הנפוצים ביותר, מלבד תיקנים, וניתן למצוא אותם בבתי קרקע, במשרדים, וגם בדירות בבניינים גבוהים. למאמר המלא

נסו גם: