מודעות

אופר

  אופר הוא שם כולל למטפלת, בייביסיטר ומנהלת משק בית מיומנת, אשר פעמים רבות חיה ומתגוררת בבית המשפחה.
  אופר מבצעת את כל תפקידי ההורים, בעת בה הם אינם נמצאים בבית, ומלבד הטיפול בילדים היא גם שוקדת איתם על שיעורי הבית, מבשלת עבור המשפחה, ודואגת לסידור ונקיון הבית.
  אופר ישנה לרוב בבית המשפחה אשר שוכרת את שירותיה, אולם ישנם גם מקרים בהם הסיכום בין הצדדים הוא כי האופר תבצע את מלאכתה עד שעות הערב ועם שובם של ההורים הקרייריסטים לביתם, תסיים את יום העבודה ותשוב לביתה על מנת ללון בו ולהינות גם מחייים אישיים. במקומות רחוקים ונידחים יותר, גם בארץ וגם ברחבי העולם, מעדיפה אופר ללון בבית המשפחה במשך שישה ימים, ולהינות מיום חופשה אחד בשבוע, על פי בחירתה, ובסיכום עם מעסיקיה.
  חשוב לבחור אופר בצורה הרצינית, המקיפה והמדוקדקת ביותר, מכיוון שבידיה הזרות אתם מתכוונים להשאיר את היקר לכם מכל, ילדיכם.
  כיום ניתן למצוא אופר גם באמצעות פרסומים בעיתונים השונים, פרסום על גביי לוחות המודעות בגני ילדים, מרכזי טיפות חלב וכדומה, וכמו כן גם באתרי האינטרנט השונים, אשר מרכזים עבורכם שירותי אופר, מטפלות, בייביסיטר, ומנקות.
  הגדרת תפקידה של אופר ותיחשוב שעות העבודה שלה, הינם דבר חשוב בתהליך קבלת ההחלטות. יש ותפקידיה יסתכמו בטיפול בילדיכם, ויש ותזדקקו גם לשירותי משק הבית שלה. כאשר רשית אופר להישאר ולגור בביתכם בערבים, וגם בסופי השבוע ובחגים, לרוב משום שאין לה מקום אחר לשהות בו, הריי שינוכה לה משכרה חלק אשר יוסכם על ידי שני הצדדים, ויהווה חלק בלתי נפרד מתנאי העסקתה.
  יש לבחון המלצות מהורים אשר השתמשו בשירותיה של האופר, טרם זימונה לראיון העבודה, וכמו כן לשאול אותה שאלות מכוונות בדבר כישוריה המיוחדים בטיפול בילדים ובתינוקות. חשוב לא פחות להניח לילדים לשהות בבית בעת ראיון העבודה, כך תוכלו להבחין במהרה האם הם מתקשרים עם אותה אופר, והאם היא נוטה לדבר ולשחק עימם, ולהפגין כלפיהם רכות ונעימות. 

נסו גם: